Tabletki antykoncepcyjne Slinda – recepta

Slinda, tabletki antykoncepcyjne popularne wśród wielu kobiet. W Medicept, po odbytej konsultacji lekarskiej, może być wystawiona na nie recepta online, do zrealizowania w każdej aptece. To popularny, szybki i w pełni legalny sposób, aby zachować ciągłość przyjmowania tabletek, mający duży wpływ na skuteczność antykoncepcji. Proces wypełniania formularza lub umówienia się na teleporadę jest prosty i intuicyjny. Należy postępować zgodnie z widoczną na stronie instrukcją. Medicept to podmiot prywatny, dlatego też, aby skorzystać z usługi, należy dokonać niezbędnej opłaty.

Slinda – skład tabletek antykoncepcyjnych

W trosce o zdrowie pacjentki, tabletki antykoncepcyjne Slinda powinny zostać przepisane przez ginekologa lub lekarza prowadzącego, po badaniach i odbytym wywiadzie lekarskim. Usługa Medicept sprawdza się w sytuacjach nagłych, kiedy zabraknie leku lub nie zostanie on wzięty w podróż. Tabletki Slinda mają w składzie jedną substancję czynną (drospirenon), która skutecznie hamuję owulację, a co za tym idzie możliwość zapłodnienia.

W ulotce Slinda, tabletek antykoncepcyjnych, znajdują się szczegółowe informacje na temat wszystkich substancji pomocniczych. Produkt dostępny jest w opakowaniach po 1, 3, 6 blistrów, gdzie w każdym jest po 28 tabletek.

Slinda – jak je przyjmować?

Poprawne przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych Slinda skutecznie zabezpiecza przed nieplanowaną ciążą. Jak stosować Slinda i jak wygląda dawkowanie? W jednym blistrze znajduje się 28 tabletek (24 aktywne oraz 4 placebo). Kolejność przyjmowania jest określona. Należy codziennie, najlepiej o tej samej porze połykać przez 24 dni tabletki aktywne, a zaraz po nich placebo, gdzie powinno wystąpić krwawienie. Po skończeniu blistra od razu należy rozpocząć kolejny.

Opinii o tabletkach Slinda nie brakuje. Można się z nimi zapoznać na wielu portalach.

Slinda – skutki uboczne

Skutki uboczne po stosowaniu Slinda, tabletek antykoncepcyjnych, mogą wystąpić u niektórych kobiet. Skala ich natężenie zależy od każdego organizmu. Z kompletną listą objawów niepożądanych można zapoznać się w ulotce, dołączonej do opakowania.

Do najczęstszych skutków ubocznych po tabletkach antykoncepcyjnych Slinda zaliczają się: obniżenie nastroju i depresja, wypadanie włosów, ból w podbrzuszu, krwawienia międzymiesiączkowe oraz uderzenia gorąca.

Slinda – dowiedz się więcej!

Chcesz wiedzieć ile kosztuje Slinda? Zapoznaj się z proponowanymi przez apteki cenami. Warto je ze sobą porównać w sieci.

W Medicept, po odbyciu konsultacji lekarskiej, można otrzymać nie tylko receptę na tabletki Slinda, ale i inne leki, np. przyjmowane na stałe lub doraźne. Medicept oferuje także inne usługi, wśród których znajduje się:

  • e-zwolnienie – lekarz może je wystawić podczas teleporady,
  • teleporada lekarska – komfortowy sposób na skontaktowanie się z lekarzem, bez konieczności opuszczania domu. To pacjent wybiera dzień oraz godzinę, w jakiej ma zadzwonić do niego lekarz. Aby się zapisać, należy postępować zgodnie z instrukcją na stronie.