Tabletki antykoncepcyjne Sidretella – recepta

Sidretella – tabletki antykoncepcyjne przyjmowane przez kobiety w celu zapobiegnięciu nieplanowanej ciąży. Dostępne są w opakowaniach po 21, 63 oraz 126 tabletek. Gwarantowana skuteczność przy wzorcowym stosowaniu, zgodnym z instrukcją zawartą w ulotce. Tabletki antykoncepcyjne Sidretella dostępne są w aptece wyłącznie za okazaniem recepty. Lek po raz pierwszy powinien zostać przepisany przez lekarza prowadzącego lub ginekologa, który zapoznał się z kartą zdrowia pacjentki. W sytuacjach pilnych, grożących pominięciem dawki, można skorzystać z usług Medicept i odbyć zdalnie konsultacje lekarskie, po których może zostać wystawiona recepta online.

Wybierz, jak możemy Ci pomóc

E-recepta przez czat - 59,99 zł
Konsultacja lekarska przez czat
Wypełnij krótką ankietę medyczną, a lekarz skontaktuje się z Tobą przez czat, nawet w 15 minut!
Konsultacja telefoniczna - 119 zł
Rozmowa z ginekologiem przez telefon
Rozpocznij antykoncepcję przez teleporadę z ginekologiem lub skonsultuj swoje objawy.

Sidretella, tabletki antykoncepcyjne – działanie

Antykoncepcja Sidretella ma dużą skuteczność, o czym utwierdzają kobiety, które chętnie dzielą się pozytywnymi opiniami na wirtualnych portalach. W składzie tabletek antykoncepcyjnych Sidretella znajdują się dwie substancje aktywne, które znacząco wpływają na kobiecy organizm. Są nimi: etynylestradiol oraz drospirenon. W ulotce antykoncepcji Sidretella znajduje się także pełen skład substancji pomocniczych, takich jak: laktoza jednowodna, stearynian magnezu, kroskarmeloza sodowa, tlenek żelaza żółty (E172) i wiele innych.

Dlaczego przy wzorcowym stosowaniu skuteczność tabletek antykoncepcyjnych Sidretella 20 i 30 jest tak wysoka? Przede wszystkim substancje aktywne:

  • wpływają na właściwości śluzówki macicy. Jest to jedno z zabezpieczeń. Po zmianie śluzówki, zarodek, jak dojdzie do zapłodnienia, nie będzie się w stanie w niej zagnieździć,
  • hamują proces owulacji,
  • zmieniają jednocześnie skład śluzu szyjkowego, który utrudnia plemnikom dotarcie do jajeczka.

Jak stosować Sidretella 20 – tabletki antykoncepcyjne? Niezwykle istotne jest codzienne, regularne stosowanie, najlepiej o tej samej porze. W blistrze znajduje się 21 tabletek. Po skończeniu blistra należy zrobić 7 dni przerwy, podczas których powinno wystąpić krwawienie z odstawienia. Po 7 dniach, czyli dnia 8, trzeba rozpocząć nowy blister. W przypadku pominięcia dawki należy zajrzeć do ulotki, dołączonej do antykoncepcji Sidretella. Znajduje się tam instrukcja, jak postępować w konkretnych przypadkach.

Możliwe skutki uboczne po tabletkach antykoncepcyjnych Sidretella

Podobnie jak inne leki, tak i antykoncepcja Sidretella może – ale nie musi – wywoływać niepożądane skutki uboczne. Do najbardziej powszechnych należą:

  • widoczne przybranie na wadze,
  • bóle brzucha, jak i nudności,
  • możliwe bóle głowy,
  • bóle piersi, a także nieprzyjemna tkliwość,
  • zmiany nastroju, często nastrój depresyjny.

Sidretella – tabletki antykoncepcyjne dostępne są w przystępnej cenie. Należy je stosować zgodnie z zaleceniami lekarza oraz producenta. W momencie, kiedy skutki niepożądane będą się nasilać albo utrzymywać przez długi czas, niezwłocznie należy skonsultować się z lekarzem. W trosce o zdrowie pacjentki może on zmienić tabletki na inne.

W Medicept, po odbytej konsultacji lekarskiej można otrzymać receptę na Sidretella, tabletki antykoncepcyjne. Zachęcamy Państwa do zajrzenia na naszą stronę, gdzie znajdują się informacje o innych, oferowanych przez nas usługach:

medicept.pl Reviews with ekomi-pl.com
Jak to działa?
Krok 1

Wybierz lek i wypełnij krótką ankietę medyczną oraz opłać zgłoszenie.

Krok 2

Lekarz skontaktuje się z Tobą za pośrednictwem Chata. Dostaniesz powiadomienie sms oraz mail.

Krok 3

Po krótkim wywiadzie otrzymasz kod recepty na email oraz telefon.

Koszt konsultacji przez chat: 59,99 PLN
Krok 1

Wybierz termin w jakim lekarz ma zadzwonić i opłać zgłoszenie

Krok 2

Lekarz skontaktuje się z Tobą w podanym terminie.

Krok 3

Lekarz prześle wymagane dokumenty (e-receptę, e-zwolnienie, e-skierowanie) na e-mail

Koszt konsultacji przez telefon: 79,99 PLN


Interesują Cię inne usługi?

Odkryj wygodę
opieki zdrowotnej
online

E-recepta w kilku krokach - nawet w 10 minut
Zdobądź potrzebne leki szybko i online. Uniknij kolejek i uzyskaje-receptę podczas konsultacji z lekarzem przez czat, nawet w 10 minut!
Telekonsultacja z lekarzem, zawsze kiedy tego potrzebujesz
Porada, recepta, zwolnienie, skierowanie, a może konsultacja z pediatrą? Szybki kontakt i profesjonalna pomoc bez wychodzenia z domu.
Wizyty stacjonarne
Dla tych, którzy wolą spotkanie twarzą w twarz. Umów się na klasyczną wizytę u lekarza przez naszą stronę.
Kompleksowa opieka zdrowotna - od A do Z
Nie tylko podstawowa opieka, ale też specjalistyczne konsultacje online. Z nami Twoje zdrowie jest w dobrych rękach.