Tabletki antykoncepcyjne Logest – recepta

Logest – tabletki antykoncepcyjne. W Medicept można otrzymać na nie receptą, konsultując się wcześniej z lekarzem. Receptę pacjent otrzymuje od nas tego samego dnia drogą elektroniczną i może ją zrealizować w praktycznie każdej aptece. Jest to w pełni legalne rozwiązanie, zyskujące na popularności.

Tabletki antykoncepcyjne Logest – skuteczność

Tabletki antykoncepcyjne Logest cieszą się dużą popularnością wśród wielu kobiet szczególnie za sprawą swojej skuteczności. Badania wskazują, że regularnie stosowane tabletki Logest zabezpieczają przed nieplanowanym zajściem w ciąże. W przypadku niektórych kobiet tabletki mogą korzystnie wpływać na skórę (np. pomagają w walce z trądzikiem), łagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego, jak również minimalizować dolegliwości związane z krwawieniem międzycyklicznym (mowa tu między innymi o bólu brzucha).

Logest – skład i przyjmowanie

W skład tabletek Logest wchodzi etynyloestradiol i gestoden. 21 tabletek aktywnych należy przyjmować codziennie o tej samej porze, aby nie zaburzyć skuteczności działania. Po zakończeniu opakowania należy zrobić 7-dniową przerwę, podczas której powinno wystąpić krwawienie.

Skutki uboczne przyjmowania tabletek Logest

Jak każdy lek, również tabletki antykoncepcyjne Logest mogą powodować skutki uboczne. Należy pamiętać, że u każdej kobiety są ona inne i wcale nie muszą się pojawiać. Do najczęściej występujących objawów niepożądanych zaliczamy nudności i wymioty, bóle głowy oraz krwawienia międzymiesiączkowe.

Szczegółowe informacje na temat tabletek Logest zawarte zostały w ulotce. To tam znajduje się pełen spis możliwych skutków ubocznych – należy się z nim zapoznać, zwłaszcza przed pierwszym użyciem.

Logest cena – jakość i skuteczność w jednym

Skuteczna i bezpieczna antykoncepcja powinna być ogólnodostępna, dlatego cena tabletek Logest jest przystępna. Ze szczegółową ofertę dotyczącą tabletek antykoncepcyjnych Logest można zapoznać się na stronach wielu aptek.

Medicept – poznaj wszystkie usługi

W Medicept można nie tylko odbyć konsultacje medyczne i otrzymać receptę na Logest – tabletki antykoncepcyjne, ale i inne leki hormonalne, zabezpieczające przed nieplanowanym zajściem w ciążę. Szybka konsultacja sprawdzi się w szczególności u pacjentek, które chcą zachować ciągłość przyjmowanego do tej pory leku.

Medicept to podmiot prywatny, świadczący odpłatne usługi. Wśród nich znajduje się:

  • teleporada lekarska – to pacjent, wypełniając formularz na stronie, wybiera preferowany dzień oraz godzinę, w której ma do niego zadzwonić lekarz. Przed każdą rozmową należy się przygotować, aby móc odpowiedzieć na wszystkie zadane pytania. Pomoże to specjaliście w zdiagnozowaniu przypadku,
  • e-zwolnienie – respektowane przez każdego pracodawcę. Lekarz może je przepisać podczas teleporady lekarskiej, jeżeli stwierdzi, że pacjent nie jest w stanie wykonywać obowiązków służbowych. Przepływ dokumentów odbywa się w sposób elektroniczny.

Recepta online to jedna z głównych usług Medicept. Więcej szczegółowych informacji na jej temat należy szukać na stronie.