Tabletki antykoncepcyjne Kontracept – recepta

Tabletki antykoncepcyjne Kontracept wydawane są na receptę i powinny być stosowane pod kontrolą lekarza. Dostępne są w opakowaniach po 21 lub 63 sztuk, a ich substancjami czynnymi są: gestoden oraz etynyloestradiol. W Medicept recepta na Kontracept wystawiana jest po odbytej konsultacji z możliwością e-recepty. Aby ją otrzymać pacjent musi wypełnić dostępny na stronie formularz, dokonać opłaty, a następnie poczekać na weryfikację lekarza. Otrzymana recepta online może być zrealizowana w każdej aptece.

Wybierz, jak możemy Ci pomóc

E-recepta przez czat - 49,99 zł
Konsultacja lekarska przez czat
Wypełnij krótką ankietę medyczną, a lekarz skontaktuje się z Tobą przez czat, nawet w 15 minut!
Konsultacja telefoniczna - 119 zł
Rozmowa z ginekologiem przez telefon
Rozpocznij antykoncepcję przez teleporadę z ginekologiem lub skonsultuj swoje objawy.

Jak działa Kontracept?

Antykoncepcyjne tabletki Kontracept działają hormonalnie, dlatego tak ważne jest, aby stosować je regularnie i o określonych porach. Kontracept działa przez zahamowanie owulacji oraz zmianę śluzu szyjkowego, dzięki czemu zapłodnienie jest bardzo mało prawdopodobne.

Kontracept – skuteczność i skutki uboczne

Przy prawidłowym stosowaniu, zgodnym z zaleceniami lekarza i na ulotce, Kontracept tabletki antykoncepcyjne mają wysoką skuteczność (nie chronią jednak przed chorobami wenerycznymi).

Jak inne tabletki antykoncepcyjne, tak i Kontracept może wywoływać niepożądane skutki uboczne u niektórych kobiet. Do niepożądanych działań należą:

  • bóle głowy, w tym migrenowe,
  • złe samopoczucie, któremu towarzyszy poddenerwowanie,
  • nudności, a także wymioty,
  • bóle oczu (zwłaszcza w przypadku kobiet, które noszą szkła kontaktowe),
  • nieregularne krwawienie.

Stosując tabletki Kontracept warto zwrócić uwagę na skutki uboczne. Jeżeli będą się nasilać i w dużym stopniu wpływać na organizm, należy skontaktować się z lekarzem w celu odbycia konsultacji. Być może niezbędna okaże się zmiana leku.

Tabletki antykoncepcyjne Kontracept – recepta od Medicept

Tabletki antykoncepcyjne Kontracept wpływają na kobiecy organizm, dlatego też powinny być stosowane pod nadzorem lekarza. Dzięki recepcie w Medicept, nabytej w drodze konsultacji, w sytuacjach awaryjnych (niedostępność lekarza, zgubienie leku, brak leku na wyjeździe itd.) można kupić nowe opakowanie i kontynuować przyjmowanie.

W ramach usług Medicept dostępna jest również teleporada lekarska, za pośrednictwem której można otrzymać e-zwolnienie do pracy. Szczegółowe informacje na temat usług znajdują się na stronie.

Dowiedz się więcej: Kontracept ulotka

Stosując pierwszy raz tabletki antykoncepcyjne Kontracept warto zapoznać się z ulotką dołączoną do każdego opakowaniu. Znajdują się tam szczegółowe informacje na temat składu, dawkowania, a także sposobu przyjmowania. Ulotka Kontracept zawiera także wytyczne, jak postępować w przypadku pominięcia dawki. W przypadku większych wątpliwości zawsze warto skonsultować się z lekarzem.

Zalety korzystania z oferty Medicept

Skład i skuteczność tabletek antykoncepcyjnych Kontracept doceniana jest przez wiele pacjentek, co potwierdzają liczne opinie w sieci. Cena Kontracept nie odbiega znacznie od innych tabletek antykoncepcyjnych. Można ją szybko porównać.

W Medicept weryfikacja formularza odbywa się szybko, dzięki czemu receptę na tabletki Kontracept można otrzymać nawet tego samego dnia. Więcej szczegółowych informacji na stronie.

medicept.pl Reviews with ekomi-pl.com

Jak to działa?
Krok 1

Wybierz lek i wypełnij krótką ankietę medyczną oraz opłać zgłoszenie.

Krok 2

Lekarz skontaktuje się z Tobą za pośrednictwem Chata. Dostaniesz powiadomienie sms oraz mail.

Krok 3

Po krótkim wywiadzie otrzymasz kod recepty na email oraz telefon.

Koszt konsultacji przez chat: 49,99 PLN
Krok 1

Wybierz termin w jakim lekarz ma zadzwonić i opłać zgłoszenie

Krok 2

Lekarz skontaktuje się z Tobą w podanym terminie.

Krok 3

Lekarz prześle wymagane dokumenty (e-receptę, e-zwolnienie, e-skierowanie) na e-mail

Koszt konsultacji przez telefon: 79,99 PLN


Interesują Cię inne usługi?

Odkryj wygodę
opieki zdrowotnej
online

E-recepta w kilku krokach - nawet w 10 minut
Zdobądź potrzebne leki szybko i online. Uniknij kolejek i uzyskaje-receptę podczas konsultacji z lekarzem przez czat, nawet w 10 minut!
Telekonsultacja z lekarzem, zawsze kiedy tego potrzebujesz
Porada, recepta, zwolnienie, skierowanie, a może konsultacja z pediatrą? Szybki kontakt i profesjonalna pomoc bez wychodzenia z domu.
Wizyty stacjonarne
Dla tych, którzy wolą spotkanie twarzą w twarz. Umów się na klasyczną wizytę u lekarza przez naszą stronę.
Kompleksowa opieka zdrowotna - od A do Z
Nie tylko podstawowa opieka, ale też specjalistyczne konsultacje online. Z nami Twoje zdrowie jest w dobrych rękach.