Tabletki antykoncepcyjne Diane 35 – recepta

W Medicept, po odbytej konsultacji lekarskiej, można otrzymać receptę na Diane, tabletki antykoncepcyjne. Recepta wysyłana jest drogą elektroniczną i można zrealizować ją w każdej aptece. Medicept oferuje także inne usługi. Wśród nich znajduje się teleporada lekarska – doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących swój czas. Zachęcamy do kontaktu. Medicept to podmiot prywatny, dlatego też korzystając z usługi należy dokonać niezbędnej opłaty.

Antykoncepcja Diane 35 – skład, działanie oraz skuteczność

Tabletki antykoncepcyjne Diane 35 łączą w sobie niezawodność i komfort stosowania. Ich skuteczność to efekt odpowiednio skomponowanego składu, w którym znajduje się etynyloestradiol oraz octan cyproteronu – skutecznie hamują owulację u kobiet oraz zmieniają skład śluzu szyjkowego. U niektórych kobiet regularnie przyjmowane tabletki Diane obniżają poziom napięcia przedmiesiączkowego, zmniejszają bóle w podbrzuszu podczas krwawienia oraz pozytywnie wpływają na cerę.

Jak stosować tabletki Diane 35?

W opakowaniu tabletek antykoncepcyjnych Diane znajduje się 21 aktywnych globulek, które należy przyjmować codziennie przez 21 dni o tej samej porze, aby utrzymać ich skuteczność na wysokim poziomie. Po skończeniu blistra następuje 7-dniowa przerwa, podczas której występuje krwawienie. Regularne przyjmowanie to podstawa. W momencie pominięcia dawki należy stosować się do zaleceń z ulotki, dołączonej do opakowania.

Diane 35 – możliwe skutki uboczne

Stosując antykoncepcję hormonalną należy liczyć się z tym, że podczas przyjmowania mogą – ale nie muszą – zacząć pojawiać się niepożądane skutki uboczne. W przypadku tabletek Diane są to: ból głowy, nudności oraz bóle brzucha. Mogą pojawić się także zaburzenia nastroju, depresja, czy podwyższona masa ciała. W ulotce Diane 35 można zapoznać się z pełną listą. Jeżeli objawy niepożądane będą się nasilać lub długo utrzymywać, warto skonsultować się z lekarzem.

Medicept – dlaczego warto nam zaufać?

W Medicept dbamy o to, aby każdy pacjent mógł skorzystać z profesjonalnych usług lekarskich. Nasi specjaliści, po odbytej konsultacji, mogą nie tylko wystawić receptę na tabletki antykoncepcyjne Diane, cieszące się dobrymi opiniami, ale i inne środki doustne, zapobiegające nieplanowanemu zajściu w ciążę. Platforma Medicept została stworzona z myślą o:

  • czytelnym, przejrzystym i zrozumiałym panelu, po którym łatwo się poruszać,
  • efektywności. Z usług, takich jak teleporada lekarska, można skorzystać w praktycznie każdym momencie, dzięki dostępności terminów. Lekarz po takiej konsultacji może wystawić e-zwolnienie. Wystawiona może być także recepta online na leki przyjmowane na stałe, leki doraźne oraz antybiotyki,
  • komforcie. Szybko i bez konieczności wychodzenia z domu.

Cena za tabletki Diane jest przystępna, a pozytywne opinie sprawiają, że są to tabletki hormonalne przepisywane przez wielu ginekologów. Przed pierwszym zastosowaniem zawsze należy zapoznać się z ulotką, w której znajdują się informacje o możliwych skutkach ubocznych po Diane 35.