Teleporada
Wybierz
termin
Uwagi
dla
lekarza
Podaj
swoje
dane
Konsultacja telefoniczna
z lekarzem ogólnym
Sprawdź, czy receptę możesz otrzymać również poprzez konsultację formularzową:
Szczegóły teleporady:
Cena:79,99 zł
Język teleporady:POLSKI, ANGIELSKI
Pacjent:OSOBA DOROSŁA

Teleporada lekarska

Teleporada to doskonałe rozwiązanie dla pacjentów, którzy nie mogą lub nie chcą przyjść do lekarza na wizytę osobiście. Dzięki możliwościom, jakie daje nam łączność telefoniczna czy Internet, bez konieczności wychodzenia z domu możesz omówić swój stan zdrowia, otrzymać skuteczne leczenie czy zwolnienie lekarskie. Opcja ta użyteczna jest także dla osób, które mieszkają w oddalonych miejscach, gdzie trudno jest znaleźć specjalistę. W Medicept oferujemy konsultacje telefoniczne w języku polskim i angielskim o dogodnej dla Ciebie porze dnia.

Teleporada czy wizyta stacjonarna – co wybrać?

Teleporada lekarska w Medicept to usługa, pozwalająca na udzielenie porady przez telefon bądź internet przez lekarza specjalistę. W odróżnieniu od wizyty stacjonarnej, rozwiązanie to jest wygodne i bezpieczne dla każdej ze stron. Brak konieczności wychodzenia z domu, by poznać swój stan zdrowia, jest szczególnie doceniany przez osoby starsze bądź mające problemy z poruszaniem się wskutek różnego rodzaju zdarzeń losowych. Lekarz przez telefon rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości, ale także pozwoli na:

  • oszczędność czasu – brak konieczności udania się do przychodni i niejednokrotnie długiego oczekiwania w kolejce nie tylko oszczędza czas, ale przede wszystkim Cię nie ogranicza. Teleporada medyczna szczególnie przydatna jest dla osób starszych, mieszkających poza miastem, a także pracujących; 
  • zwiększenie dostępności do opieki medycznej – ile razy zdarzyło Ci się zwlekać z wizytą u specjalisty, bo najzwyczajniej nie miałeś na to czasu. Dzięki możliwości skonsultowania się z lekarzem za pomocą telefonu czy czatu internetowego nie musisz rezygnować z pracy, czy innych obowiązków; 
  • lepszą komunikację z lekarzem – choć stacjonarna wizyta lekarska nie powinna być powodem do stresu, często jednak zapominamy o przekazaniu medykowi wszelkich niepokojących sygnałów. Rozmowa telefoniczna pozwala na dokładniejsze opisanie swojego stanu zdrowia, a także skorzystania z wcześniej przygotowanych notatek. 

Co nam daje teleporada?

Zalety z korzystania z teleporady można by długo wymieniać. Z punktu widzenia pacjenta konsultacja medyczna bez wychodzenia z domu to spore udogodnienie. Wiele osób zastanawia się jednak, nad możliwościami, jakie daje nam teleporada lekarska. Czy podczas takiej niestandardowej wizyty u specjalisty można otrzymać skuteczną diagnozę? Warto wspomnieć, że telekonsultacja pozwala nie tylko na ocenę stanu zdrowia pacjenta, ale również wystawienie niezbędnych skierowań celem dalszego leczenia, recept, a nawet zwolnień lekarskich. Wszystko to w wygodnej formie wygenerowanego kodu, łatwego do przechowania i wykorzystania. 

Medicept to placówka, w której odbyć możesz wygodną teleporadę, na której wystawione zostanie Ci recepta online, skierowanie czy inne niezbędne dokumenty dotyczące dalszej diagnostyki i leczenia. Specjalizujemy się nie tylko w doraźnej pomocy lekarskiej podczas przeziębienia czy złego samopoczucia. Oferujemy ekspresową pomoc w sytuacjach, które wymagają niezwłocznej reakcji. U nas dostaniesz receptę na ellaOne czy escapelle.

e-Recepta od 39.99 PLN
przez aplikację mobilną