Lekarz Toruń

Medicept poszerza swoją ofertę, dzięki czemu od teraz każdy pacjent może umówić się na wizytę stacjonarną z lekarzem w Toruniu. Proces rejestracji jest prosty, intuicyjny oraz szybki. Należy wybrać jedną z dostępnych lokalizacji, wolny termin, a następnie godzinę. Lekarze w Toruniu, świadczący usługi dla Medicept, przyjmują pacjentów nawet w godzinach wieczornych.

Wizyta stacjonarna
Toruń, ul. Szosa Chełmińska 176a/45

 • 99 PLN
 • Dla dzieci od 1 roku życia oraz dorosłych.
 • W trakcie wizyty możliwe jest nieodpłatne wykonanie szybkich testów diagnostycznych w kierunku grypy, RSV, Covid -19 (combo), strep test (w kierunku paciorkowców) oraz CRP.
 • lub zarejestruj się telefonicznie pod numerem (56) 681 00 76
 • infolinia czynna: pon-pt 9-18
 • Cena wizyty przy rejestracji telefonicznej wynosi 129 PLN

Lekarz Toruń – profesjonalna usługa Medicept

Medicept do podmiot prywatny, który nie ma podpisanej umowy z NFZ, a co za tym idzie pobiera opłaty za świadczone usługi. Cennik widoczny jest na stronie.

Gabinet lekarski w Toruniu znajduje się przy Szosie Chełmińskiej 176a/45. Jest odpowiednio wyposażony, a co za tym idzie dba o komfort pacjenta podczas wizyty. Z usługi Medicept mogą skorzystać zarówno dorośli, jak i dzieci od pierwszego roku życia, u których nie występują objawy zagrożenia życia. Uzupełniając formularz należy skupić się na rzetelnym wypełnianiu ankiety na temat aktualnego stanu zdrowia, która pomoże lekarzowi przygotować się do wizyty.

Lekarz prywatny Medicept przyjmie pacjentów skarżących się na:

 • złe samopoczucie oraz podwyższoną temperaturę,
 • kaszel, katar, bóle gardła,
 • bóle głowy i ogólne osłabienie,
 • problemy żołądkowe, biegunkę, wymioty i inne.

W przypadku zagrożenia życia (duszności, krwotok, ciężkie urazy, ból w klatce piersiowej) niezwłocznie należy udać się do szpitala lub skontaktować z pogotowiem ratunkowym (numer 112).

Zakres usługi

Specjaliści Medicept, podobnie jak lekarz rodzinny, czy też pediatra:

 • wystawiają recepty na leki,
 • wystawiają skierowania na szczegółowe badania lub do specjalisty (nie są one refundowane)
 • wystawiają zwolnienia lekarskie.

Dodatkowo podczas wizyty w gabinecie Medicept, lekarz w Toruniu może nieodpłatnie wykonać test diagnostyczny na:

 • grypę, RSV,
 • Covid -19,
 • CRP oraz w kierunku paciorkowców.

Podczas wizyty należy dopytać się o możliwość wykonania takiego testu.

Medicept – zaufany lekarz prywatny

W Toruniu lekarz Medicept to godny zaufania, doświadczony specjalista. Wybierając usługę prywatną pacjent rejestruje się na dowolny termin, omijając w ten sposób długie kolejki. Podczas procesu umawiania wizyty pacjent zawsze ma podgląd na lekarza, który go przyjmie. Każdy pacjent, który nie może odwiedzić gabinetu lekarskiego w Toruniu w zarezerwowanym terminie, powinien odwołać wizytę. Można to zrobić bezpłatnie z przynajmniej jednogodzinnym wyprzedzeniem.

Medicept oferuje sprawdzone rozwiązania. Z pewnością docenią je pacjenci, którzy z jakichś względów nie mogą dostać się do swojego lekarza rodzinnego w Toruniu. Oprócz wizyt stacjonarnych, Medicept świadczy także usługi przez internet. Należą do nich:

Specjaliści w Medicept pomagają pacjentom z różnymi dolegliwościami. Właśnie dlatego obsługiwane jest także przez nich leczenie otyłości.Interesują Cię inne usługi?

Odkryj wygodę
opieki zdrowotnej
online

E-recepta w kilku krokach - nawet w 10 minut
Zdobądź potrzebne leki szybko i online. Uniknij kolejek i uzyskaje-receptę podczas konsultacji z lekarzem przez czat, nawet w 10 minut!
Telekonsultacja z lekarzem, zawsze kiedy tego potrzebujesz
Porada, recepta, zwolnienie, skierowanie, a może konsultacja z pediatrą? Szybki kontakt i profesjonalna pomoc bez wychodzenia z domu.
Wizyty stacjonarne
Dla tych, którzy wolą spotkanie twarzą w twarz. Umów się na klasyczną wizytę u lekarza przez naszą stronę.
Kompleksowa opieka zdrowotna - od A do Z
Nie tylko podstawowa opieka, ale też specjalistyczne konsultacje online. Z nami Twoje zdrowie jest w dobrych rękach.