Tabletki antykoncepcyjne Sylvie 20 – recepta

Medicept oferuje usługi, dzięki którym można zadbać o swoje zdrowie bez wychodzenia z domu. Dzięki konsultacji lekarskiej można otrzymać między innymi receptę na tabletki antykoncepcyjne Sylvie 20, która zrealizowana zostanie w każdej aptece w Polsce. To szybkie, legalne i skuteczne rozwiązanie, które sprawdzi się w sytuacjach awaryjnych, gdy, np. zabraknie tabletek. Dzięki Medicept można zachować ciągłość przyjmowania i tym samym utrzymać skuteczność antykoncepcji na wysokim poziomie.

Konsultacja telefoniczna
Lekarz ogólny  |  Leczenie otyłości  |  Leczenie łysienia  |  Terapia TRT  |  Pediatra  |  Ginekolog  |  Dietetyk
Wybierz specjalizację:

Skuteczność Sylvie 20

Tabletki Sylvie 20 – skuteczność stanowi jedną z najważniejszych zalet tego produktu. Przy regularnym stosowaniu wykazują niezawodność na poziomie aż 99%. W ich składzie znajduje się etynyloestradiol oraz gestoden. Substancje te skutecznie hamują owulację u kobiet oraz zmieniają skład śluzu szyjkowego, dzięki czego szansa na zapłodnienie jest znacznie obniżona.

Sylvie 20 – jak stosować?

Tabletki Sylvie 20 należy przyjmować codziennie o tej samej porze. W opakowaniu znajduje się 21 tabletek, które zostały odpowiednio oznaczone, co ułatwia kontrolę regularnego przyjmowania. Po skończeniu opakowania należy zrobić 7-dniową przerwę, po czym rozpocząć kolejne opakowanie. Szczegółowe informacje na temat tego jak stosować Sylvie 20 dostępne są w ulotce dołączonej do opakowania.

Skutki uboczne Sylvie 20

Oczywiście, jak każdy produkt farmaceutyczny, Sylvie 20 może wywoływać pewne skutki uboczne, jednak są one na ogół łagodne, np. delikatne zmiany nastroju czy zmniejszenie libido. Mogą pojawić się także bóle głowy, brzucha czy nudności i wymioty. W momencie, kiedy skutki niepożądane będą się utrzymywać lub nasilać, koniecznie należy skonsultować się z lekarzem. Istnieje możliwość, że niezbędna będzie zmiana tabletek.

Pominięcie tabletki Sylvie 20

Sylvie 20 – pominięcie tabletki wiąże się ze zmniejszeniem skuteczności antykoncepcji. W takich przypadkach należy stosować się do instrukcji zawartej w ulotce. Znajdują się tam także pełne informacje na temat składu tabletek oraz pełna lista możliwych skutków ubocznych. Sięgając pierwszy raz po tabletki Sylvie 20 warto dokładnie przeczytać ulotkę.

Sylvie 20 cena – wysoka skuteczność w dobrej cenie

Sylvie 20 to tabletki antykoncepcyjne w atrakcyjnej cenie, dostępne w większości aptek. Szczegółowe informacje na temat ceny tabletek Sylvie 20 znajdują się na stronach aptek i w sieci.

Tabletki Sylvie 20 mają na ogół pozytywne opinie, zarówno wśród ekspertów, jak i kobiet. Wysoka skuteczność, bezpieczeństwo zastosowania oraz dobra cena to najczęściej wymieniane plusy tego produktu.

Medicept – Twój partner w zdrowiu

Dzięki Medicept, po konsultacji lekarskiej, tego samego dnia można otrzymać receptę na tabletki antykoncepcyjne Sylvie 20. W ofercie znajdują się także inne usługi, a w tym:

  • teleporada lekarska – szybki sposób na zweryfikowanie swojego stanu zdrowia. Po odbytej rozmowie, lekarza może wystawić pacjentowi e-zwolnienie. Wystawiana jest także recepta online na leki doraźne, regularnie przyjmowane oraz na antybiotyki.


Interesują Cię inne usługi?

Odkryj wygodę
opieki zdrowotnej
online

E-recepta w kilku krokach - nawet w 10 minut
Zdobądź potrzebne leki szybko i online. Uniknij kolejek i uzyskaje-receptę podczas konsultacji z lekarzem przez czat, nawet w 10 minut!
Telekonsultacja z lekarzem, zawsze kiedy tego potrzebujesz
Porada, recepta, zwolnienie, skierowanie, a może konsultacja z pediatrą? Szybki kontakt i profesjonalna pomoc bez wychodzenia z domu.
Wizyty stacjonarne
Dla tych, którzy wolą spotkanie twarzą w twarz. Umów się na klasyczną wizytę u lekarza przez naszą stronę.
Kompleksowa opieka zdrowotna - od A do Z
Nie tylko podstawowa opieka, ale też specjalistyczne konsultacje online. Z nami Twoje zdrowie jest w dobrych rękach.