Tabletki antykoncepcyjne Naraya – recepta

Obecnie kobiety stosują różne metody antykoncepcyjne. Jedną z nich są Naraya, tabletki dostępne w aptekach, które należy przyjmować regularnie, zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania. W momencie, kiedy tabletek zabraknie z różnych względów, z pomocą przychodzi Medicept. Dzięki platformie w sposób online można odbyć konsultację lekarską, po czym otrzymać e-receptę na tabletki antykoncepcyjne Naraya, jeśli lekarz uzna to za wskazane. Cały proces jest prosty i przebiega szybko. Medicept to podmiot prywatny, dlatego każdy użytkownik zobowiązany jest dokonać opłaty za konsultację.

Skuteczność tabletek Naraya

Tabletki Naraya wysoką skuteczność zapewniają dzięki odpowiednio dobranym substancjom. Należy je przyjmować codziennie o tych samych porach (opakowania dostępne są w dwóch wariantach: 21 lub 63 tabletki). W ich składzie znajduje się:

  • etynylestradiol i drospirenon oraz liczne substancje pomocnicze.

Dzięki składowi Naraya, tabletki antykoncepcyjne:

  • skutecznie hamują owulację,
  • wpływają na gęstość śluzu szyjkowego, tym samym utrudniając plemnikom dotarcie do jajeczka,
  • oddziałują na właściwości śluzówki w macicy. Jeżeli doszłoby do zapłodnienia, zarodek nie będzie mógł się zagnieździć w macicy.

Tabletki Naraya należy stosować zgodnie z ulotką oraz zaleceniami lekarza. Cena produktu jest przystępna.

Tabletki antykoncepcyjne Naraya – możliwe skutki uboczne

U niektórych kobiet, podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych Naraya, mogą wystąpić niepożądane skutki uboczne. Najczęstsze objawy, to:

  • zwiększenie masy ciała,
  • złe samopoczucie, bóle głowy, a także częste zmiany nastroju (nierzadko depresyjne),
  • problemy żołądkowe, a w tym nudności i ogólny ból brzucha,
  • dyskomfort i niemiłe napięcie w obrębie piersi.

U mniejszej liczby kobier, podczas stosowania tabletek Naraya, może pojawić się nawet wysypka, zmniejszenie libido, większe zatrzymywanie wody w organizmie, czy też wymioty oraz biegunka. Jeżeli objawy długo się utrzymują i z czasem nasilają, to koniecznie należy skonsultować się z lekarzem. Niezbędna może okazać się zmiana tabletek.

Stosując pierwszy raz Naraya, tabletki antykoncepcyjne, koniecznie należy zapoznać się z ulotką, w której znajduje się lista przeciwwskazań do stosowania. Zachęcamy to zrobić nawet po odbytym wywiadzie lekarskim. W ten sposób łatwo można się przekonać, czy tabletki faktycznie będą bezpieczne dla organizmu.

Naraya tabletki – poznaj inne usługi Medicept

Aby kupić tabletki antykoncepcyjne Naraya należy być w posiadaniu recepty, wystawionej przez lekarza rodzinnego lub ginekologa. Podczas wyjazdu lub urlopu, wiele kobiet nie ma jednak możliwości spotkać się ze swoim specjalistą. W takich przypadkach z pomocą przychodzi Medicept, gdzie recepta online wystawiana jest po konsultacji lekarskiej. Więcej informacji na temat całego procesu znajduje się na stronie. Medicept świadczy także inne usługi. Jedną z opcji jest chociażby:

  • teleporada lekarska – podczas niej lekarz może wystawić e-zwolnienie, uznawane zarówno przez pracodawcę, jak i Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Pacjent może wybrać dokładną datę oraz godzinę w jakiej ma się odbyć konsultacja.