Macmiror Complex 500

Macmiror Complex 500

Na tej stronie otrzymasz w szybki i sprawny sposób receptę na Macmiror Complex 500 , lek ginekologiczny, który stosowany jest podczas leczenia zakażenia pochwy i sromu. Stan ten wywołany jest przez bakterie, a także grzyba typu Candida, i powinien być zdiagnozowany przez lekarza. Medicept wystawia receptę online na Macmiror Complex w przeciągu nawet 15 minut. Oby ją otrzymać należy wypełnić formularz, a także dokonać opłaty. Jeżeli zgłoszenie przejdzie pozytywną weryfikację, którą przeprowadza nasz lekarz, wtedy recepta zostaje wystawiona i można ją zrealizować w dowolnej aptece .

Skuteczność 

Przed użyciem leku należy skonsultować się z lekarzem i zapoznać z ulotką, aby wiedzieć jak stosować Macmiror Complex 500. Jest to preparat dostępny pod postacią globulek dopochwowych, które samodzielnie umieszcza się dosyć głęboko w okolicach tylnego sklepienia pochwy .  Należy to robić wieczorem – niezależnie od pory przyjmowania pokarmu.

Jak działa Macmiror Complex 500 na receptę

To, jak stosować Macmiror complex 500 i ile dni przyjmować globulki dopochwowe, określane oraz nadzorowane powinno być przez lekarza. W składzie tego preparatu znajdują się substancje czynne, a w tym nifuratel oraz nystatyna, które pomagają walczyć z:

  • pierwotniakami oraz bakteriami,
  • grzybicą.

Skuteczność Macmiror Complex 500 jest duża, a właściwości przeciwgrzybicze, grzybobójcze oraz grzybostatyczne z czasem dają oczekiwane rezultaty.

Jak stosować Macmiror Complex 500?

Skuteczność otrzymanego na receptę Macmiror Complex 500 zależna jest od poprawnego stosowania. Kupując ten lek należy kierować się zaleceniami lekarza oraz informacjami znajdującymi się na ulotce. Wśród wytycznych znajdują się najważniejsze zalecenia:

  • zakupiony na receptę Macmiror Complex 500 w formie globulek należy stosować raz dziennie, wieczorem ,
  • należy zakończyć przyjmowanie globulek przed menstruacją,
  • globulki powinny być umieszczane głęboko, w tylnym sklepieniu pochwy,
  • trzeba przestrzegać określonego dawkowania.

Możliwe skutki uboczne po Macmiror Complex 500

Bez wątpienia zdobyty na receptę lek Macmiror Complex 500 jest skuteczny. Ale podobnie jak inne preparaty, niektóre kobiety mogą odczuwać niepowołane skutki uboczne. Jeżeli będą się one utrzymywać albo zaostrzać, to należy niezwłocznie skontaktować się ze swoim lekarzem i nie bagatelizować tego faktu. Do najczęstszych skutków ubocznych po Macmiror Complex 500 należy zaliczyć:

  • świąt, a także pieczenie pochwy,
  • kontaktowe zapalenie skóry,
  • pojawiającą się pokrzywkę.

To, jak długo stosować Macmiror Complex 500 zależne jest od każdego pacjenta i wytycznych lekarza. Właśnie dlatego o e-recepty powinny zwraca się osoby, które przyjmowały już ten lek albo też otrzymały takie zalecenie .

Poczytaj również na temat innych leków:

Warunkiem otrzymania E-Recepty na jakikolwiek lek na portalu Medicept jest odbycie telekonsultacji lekarskiej (przez chat lub telefon) i decyzja lekarza o wskazaniach do jego zastosowania.