Lekarz Bydgoszcz

Oferta Medicept nieustannie się poszerza, umożliwiając pacjentom umawianie stacjonarnych wizyt u lekarza w Bydgoszczy. Proces zapisu jest prosty, wygodny i przejrzysty. Wystarczy wybrać preferowaną lokalizację, dostępny termin i odpowiednią godzinę. Lekarze współpracujący z Medicept w Bydgoszczy są dostępni również w godzinach wieczornych.

Wizyta stacjonarna
Bydgoszcz, ul. Janosika 5A

  • 99 PLN
  • Dla dzieci od 1 roku życia oraz dorosłych.
  • W trakcie wizyty możliwe jest nieodpłatne wykonanie szybkich testów diagnostycznych w kierunku grypy, RSV, Covid -19 (combo), strep test (w kierunku paciorkowców) oraz CRP.
  • lub zarejestruj się telefonicznie pod numerem (56) 681 00 76
  • infolinia czynna: pon-pt 9-18
  • Cena wizyty przy rejestracji telefonicznej wynosi 129 PLN

Gabinet lekarski Bydgoszcz – wysoki standard usług

Medicept to prywatna placówka, która nie współpracuje z NFZ, co oznacza, że za usługi pobierane są opłaty. Szczegółowy cennik jest dostępny na stronie internetowej. Przychodnia Medicept w Bydgoszczy oferuje dobrze wyposażone pomieszczenia, zapewniając maksymalny komfort pacjentom. Usługi Medicept są dostępne dla dorosłych i dzieci powyżej pierwszego roku życia, bez objawów zagrożenia życia. Ważne jest dokładne wypełnienie formularza dotyczącego aktualnego stanu zdrowia, co ułatwi lekarzowi przygotowanie do wizyty.

Pacjenci mogą zgłaszać się do Medicept z takimi problemami jak: niedyspozycja i gorączka, kaszel, katar, ból gardła, bóle głowy, osłabienie, dolegliwości żołądkowe, biegunki, wymioty i inne. W przypadku poważnego zagrożenia życia, takiego jak duszności, krwotok, ciężkie urazy czy ból w klatce piersiowej, należy natychmiast skontaktować się z najbliższym szpitalem lub wezwać pogotowie (112).

Lekarz Bydgoszcz – zakres usług Medicept

Specjaliści w Medicept, podobnie jak lekarze rodzinni czy pediatrzy, wypisują recepty, skierowania na badania lub do specjalisty (bez refundacji), zaświadczenia lekarskie. Dodatkowo, lekarz internista prywatnie w Bydgoszczy może bezpłatnie przeprowadzić testy diagnostyczne na: grypę, RSV, Covid-19, CRP, testy na paciorkowce. Warto zapytać o dostępność takich testów podczas wizyty.

Medicept to zaufany lekarz prywatny w Bydgoszczy. Pacjenci korzystają tutaj z elastycznych terminów, unikając długich kolejek. Proces rezerwacji umożliwia zapoznanie się z profilem przyjmującego lekarza. Pacjenci, którzy nie mogą dotrzeć na umówioną wizytę, mogą ją odwołać bez opłat, z co najmniej godzinnym wyprzedzeniem.

Medicept to sprawdzone rozwiązanie dla tych, którzy nie mogą skorzystać z usług swojego lekarza rodzinnego. Firma oferuje nie tylko wizyty stacjonarne, ale również usługi online, takie jak: recepta online, teleporada lekarska, e-zwolnienie lekarskie (po odbyciu konsultacji lekarskiej). Specjaliści w Medicept służą pomocą w różnorodnych problemach zdrowotnych, w tym również w leczeniu otyłości. Usługi Medicept są dostępne także w innych miastach (oferta: lekarz Toruń czy lekarz Inowrocław).Interesują Cię inne usługi?

Odkryj wygodę
opieki zdrowotnej
online

E-recepta w kilku krokach - nawet w 10 minut
Zdobądź potrzebne leki szybko i online. Uniknij kolejek i uzyskaje-receptę podczas konsultacji z lekarzem przez czat, nawet w 10 minut!
Telekonsultacja z lekarzem, zawsze kiedy tego potrzebujesz
Porada, recepta, zwolnienie, skierowanie, a może konsultacja z pediatrą? Szybki kontakt i profesjonalna pomoc bez wychodzenia z domu.
Wizyty stacjonarne
Dla tych, którzy wolą spotkanie twarzą w twarz. Umów się na klasyczną wizytę u lekarza przez naszą stronę.
Kompleksowa opieka zdrowotna - od A do Z
Nie tylko podstawowa opieka, ale też specjalistyczne konsultacje online. Z nami Twoje zdrowie jest w dobrych rękach.