Skuteczność tabletek Naraya
Tabletki Naraya wysoką skuteczność zapewniają dzięki odpowiednio dobranym substancjom. Należy je przyjmować codziennie o tych samych porach (opakowania dostępne są w dwóch wariantach: 21 lub 63 tabletki). W ich składzie znajduje się:
- etynylestradiol i drospirenon oraz liczne substancje pomocnicze.
Dzięki składowi Naraya, tabletki antykoncepcyjne:
- skutecznie hamują owulację,
- wpływają na gęstość śluzu szyjkowego, tym samym utrudniając plemnikom dotarcie do jajeczka,
- oddziałują na właściwości śluzówki w macicy. Jeżeli doszłoby do zapłodnienia, zarodek nie będzie mógł się zagnieździć w macicy.
Tabletki Naraya należy stosować zgodnie z ulotką oraz zaleceniami lekarza. Cena produktu jest przystępna.
Tabletki antykoncepcyjne Naraya – możliwe skutki uboczne
U niektórych kobiet, podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych Naraya, mogą wystąpić niepożądane skutki uboczne. Najczęstsze objawy, to:
- zwiększenie masy ciała,
- złe samopoczucie, bóle głowy, a także częste zmiany nastroju (nierzadko depresyjne),
- problemy żołądkowe, a w tym nudności i ogólny ból brzucha,
- dyskomfort i niemiłe napięcie w obrębie piersi.
U mniejszej liczby kobier, podczas stosowania tabletek Naraya, może pojawić się nawet wysypka, zmniejszenie libido, większe zatrzymywanie wody w organizmie, czy też wymioty oraz biegunka. Jeżeli objawy długo się utrzymują i z czasem nasilają, to koniecznie należy skonsultować się z lekarzem. Niezbędna może okazać się zmiana tabletek.
Stosując pierwszy raz Naraya, tabletki antykoncepcyjne, koniecznie należy zapoznać się z ulotką, w której znajduje się lista przeciwwskazań do stosowania. Zachęcamy to zrobić nawet po odbytym wywiadzie lekarskim. W ten sposób łatwo można się przekonać, czy tabletki faktycznie będą bezpieczne dla organizmu.
Naraya tabletki – poznaj inne usługi Medicept
Aby kupić tabletki antykoncepcyjne Naraya należy być w posiadaniu recepty, wystawionej przez lekarza rodzinnego lub ginekologa. Podczas wyjazdu lub urlopu, wiele kobiet nie ma jednak możliwości spotkać się ze swoim specjalistą. W takich przypadkach z pomocą przychodzi Medicept, gdzie recepta online wystawiana jest po konsultacji lekarskiej. Więcej informacji na temat całego procesu znajduje się na stronie. Medicept świadczy także inne usługi. Jedną z opcji jest chociażby:
- teleporada lekarska – podczas niej lekarz może wystawić e-zwolnienie, uznawane zarówno przez pracodawcę, jak i Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Pacjent może wybrać dokładną datę oraz godzinę w jakiej ma się odbyć konsultacja.